Moje zdjęcie

Cześć! Witam każdego kto pojawia się na Moim blogu. Moich stałych bywalców jak i gości, którzy mam nadzieje również zostaną obserwatorami :)
Kilka słów o mnie? Fizjoterapeutka zamieszkująca Warszawę, lubiąca marzyć, wyczulona na piękno oraz wrażliwa na potrzeby innych. Nałogowo czyta książki, zdrowo się odżywia i ze wszystkich posiłków najbardziej uwielbia śniadania, wróć! Kocha śniadania - tak lepiej :D Swoją miłością do śniadań dzieli się właśnie z Tobą na tej stronce :)


381!

 Płatki owsiane z serkiem wiejskim, nasionami chia, cynamonem, bananem, miodem i pestkami słonecznika.
Oatmeal with cottage cheese, chia seeds, cinnamon, banana, honey and sunflower seeds.


11 komentarzy:

 1. Pyszności!
  Zapraszam:
  http://nackany-zeszycik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. O nie! I jak ja dotrwam do końca pracy????? Muszę coś takiego pochłonąć. Jak najszybciej!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. i tak można jeść przez cały dzień,
  pzd ciepło http://fantastic-brand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Powszechny kult ciała i urody spowodował, że tylko niewielka grupa osób jest szczęśliwa. Większość dąży do boskości, zmieniając ciało i ubiory, inwestując w siebie, żeby być jeszcze wspanialszym, eksperymentując z głodówkami i dietami, ale z reguły jest to złe odżywianie. Każdy z tych wynalazków albo niszczy metabolizm albo powoduje efekt jojo. Naprawdę jedynym sposobem jest zaufanie dobremu dietetykowi.

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam takie przepisy na zdrowe dania! :) Od pewnego czasu prowadzę właśnie taki zdrowy tryb życia i czuję się o wiele lepiej niż kiedykolwiek! :)

  OdpowiedzUsuń